مقررات و اقدامات ایمنی: الزامی برای غرفه داران در نمایشگاه

مقررات و اقدامات ایمنی:

در راستای برگزاری با شکوه­تر و منظم تر هشتمین نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران از تمامی مشارکت کنندگان محترم تقاضا می گردد ضمن مطالعه مقررات زیر نسبت به رعایت و همکاری در اجرای این رخداد مهم همکاران ما را یاری رسانید.

 1. ساعت کاری نمایشگاه هرروز از ساعت۹:۳۰ لغایت ۱۷ می­باشد، بجزروز افتتاحیه (۱۰تا۱۲افتتاحیه) که از ساعت ۱۲ الی۱۷ بازدید از غرفه ها اعلام می گردد
 2. با عنایت به ساعت کاری نمایشگاه (۹:۳۰ الی  ۱۷:۰۰) حضور حداقل یک نماینده از هر شرکت در غرفه مربوطه از ساعت۹صبح هرروز تا ساعت۱۷٫۳۰الزامی است.(نیم ساعت قبل از شروع کار تا نیم ساعت بعد از پایان هرروز)، بدیهی است در صورت بروز هرگونه حادثه و یا اتفاق دیگر در زمان اعلام شده، مسئولیت فقدان کالا و اتفاق رخ داده با غرفه داران محترم آن شرکت خواهد بود.
 3. در صورت بروز هر گونه مشکل یا کمبود ویا نیاز به کمک خواهشمند است از افراد غیر مرتبط و خارج از کادر تیم اجرایی نمایشگاه در خواست کمک نفرمائید.،همکاران تیم اجرایی به منظور رفع مشکل و مساعدت شما در خدمتتان هستند.
 4. در هنگام ورودغرفه داران محترم همراه داشتن کارت ملی و کارت شناسایی نمایشگاه جهت شناسایی و ورود غرفه داران (قبل از شروع بکار روزانه نمایشگاه) الزامیست.
 5. به منظور پیشگیری انجام اقدامات ایمنی، نصب حداقل یک کپسول آتش نشانی در محل قابل رویت در هر غرفه الزامی است.
 6. شرکت کنندگان مسئول حفظ و نگهداری اقلام نمایشی کالاها و وسایل خود در ساعت بازدید نمایشگاه و روز تخلیه می باشند.
 7. شرکت کنندگان موظفند هر گونه اشیای قابل اشتعال از قبیل جعبه های خالی و وسایل بسته بندی را از محل سالن های نمایشگاه خارج نمایند و از نگهداری آنها در مسیر کابل های برق و پشت پانل ها اکیدا خودداری نمایند. همچنین نگهداری چراغ های بدون حفاظ و یا وسایل شعله زا و هرگونه وسایل آتش زا مانند نفت بنزین تینر الکل و غیره بدون هماهنگی با دبیر خانه و اخذ مجوز کتبی ممنوع می باشد.
 8. استفاده از بخاری برقی، هیتر و دیگر وسایل گرمازای برقی ­بدون هماهنگی و مجوز کتبی ممنوع می باشد. جبران خساراتی که در نتیجه اهمال غرفه داران وارد شود بطورکامل به عهده شرکت مربوطه خواهد بود
 9. جمع آوری و بسته بندی کالاهای مورد نمایش باید یک روز پس از پایان نمایشگاه از تاریخ ۹۶٫۹٫۱۱ ساعت ۹:۳۰ صبح انجام گیرد.

حداکثر زمان جمع آوری و تخلیه کالاها و برچیدن غرفه و تحویل محل آن توسط شرکت کنندگان ۱ روز پس از پایان نمایشگاه ۹۶٫۹٫۱۱ می باشد. چنان چه شرکت کننده نتواند ظرف مدت تعیین شده غرفه را تخلیه نماید دبیرخانه و مسئولین نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری کالا و سیستم غرفه بندی شرکت کننده نخواهد داشت.

 • در صورت عدم تخلیه و تحویل به موقع غرفه، مسئولین نمایشگاه مجاز هستند نسبت به تخریب غرفه و جا به جایی کالاها و سایر هزینه های مترتبه از شرکت کننده دریافت خواهد شد.
 • در صورتیکه شرکت کننده به­موقع جهت رفع اختلاف، تسویه حساب یا خروج کالا اقدام نکند،کلیه کالاها پس از یک ماه به نفع دبیرخانه ضبط خواهد شد و در صورتیکه ارزش کالا کمتر از میزان خسارت وارد شده باشد دبیرخانه می تواند نسبت به دریافت مابه التفاوت آن اقدام نماید.
 1. حفظ حجاب اسلامی و رعایت شئونات اسلامی برای تمام شرکت کنندگان الزامی است.
 • برق قابل استفاده فقط بر اساس ظرفیت موجود در نمایشگاه واگذار می گردد، ازین رو شرکت کنندگان راسا مجاز به استفاده ازبرق مازاد بدون مجوز نمی باشند، موضوع در خواست شرکت کنندگان توسط مسئولین برق سالن بررسی و پیگیری خواهد شد.
 • نصب و استفاده از برق سالن فقط از سوی مسئولین فنی و برق انجام خواهد شد. هرگونه تقسیم و تغییرات در سیستم برق غرفه که توسط شرکت اعمال گردد، غیر مجاز بوده و مسئولیت آن متوجه شرکت ایشان خواهد بود.
 • دبیرخانه می تواند از تحویل کالاها و اموال آن دسته از شرکت کنندگانی که به هر دلیل نسبت به تسویه بدهی خود در موعد مقرر اقدام نکرده باشند تا زمان استیفای کامل، خودداری نماید.