کالای الکتریک

شرکت کالای الکترونیک فعالیت خود را ازسال ۱۳۶۶ آغاز کرده است.شرکت کالای الکترونیک با قدمتی نزدیک به ۳۰ سال ابتدا با نام دانش الکترونیک فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای چندین فروشگاه در تهران می باشد. این شرکت ابتدا تنها در زمینه خرید و فروش قطعات الکترونیک فعالیت کرده است اما در حال حاضر مجموعه کامل قطعات ساخت ربات پرنده و انواع مولتی روتورها و ابزار را به سبد کالای خود اضافه کرده است.این شرکت محصولات خود را به سر تاسر ایران ارسال مینماید که این تنوع محصولات آن به بیش از ۵۰۰۰ نوع قطعه می رسد. کلیه پرسنل این شرکت دارای تحصیلات مرتبط با الکترونیک میباشند و هر ماه کلاسهای آموزشی برای بروز شدن اطلاعات پرسنل برگزار میگردد. این محصولات در سه دسته کلی طبقه بندی می شوند که شامل:

مجموعه قطعات الکترونیک

رله –  ترمینال – لودسل –  پتانسیومتر –  ترانزیستور – آداپتور – قلع – مقاومت – خازن – دیود – سوییچ و کلید-آی سی و سایر موارد.

مجموعه قطعات رباتیک در کالای الکترونیک:

 انواع موتور(براشلس ، براش ، سروو ، گیربکس ، استپر موتور)-فلایت کنترل-اسپیدکنترل-رادیوکنترل-باتری و تستر باتری-شارژر-فریم- ملخ و پروانه – کوادکوپتر آماده – هواپیمای مدل.

مجموعه ابزار در کالای الکترونیک:

انواع ست های لحیم کاری،انواع پنس های تخصصی، انبرها و سایر موارد.

این شرکت به منظور تامین قطعات الکترونیک و رباتیک از بهترین برندها نمایندگی چندین برند معتبر و مطرح در سطح جهانی را داراست. از جمله تنها نمایندگی فروش رله های NHG در ایران، نمایندگی انحصاری پتانسیمتر پیر اسپانیا، نمایندگی خازن Chong، JW CO، NCR، Qianji،  Bochen.Zhengke ، BEST، Kefa و بسیاری موارد دیگر.

 نمایندگی فروشFOXEER, DYS, EMAX ,GEP, FLYSKY, RADIOLINK, FATSHARK, KYPOM, GENCE ACE, /نمایندگی فروش هواپیمای مدل FMSو سایر موارد.

این شرکت همواره جزء شرکتهای پیشرو در زمینه تامین قطعات تخصصی و بروز در ایران میباشد و سالانه حدود   ۲۰۰  تا ۵۰۰  محصول جدید به سبد محصولات این شرکت اضافه می شود. همچنین فروشگاه اینترنتی کالای الکترونیک در زمینه فروش قطعات الکترونیک و رباتیک به منظور خدمت رسانی بهتر و پایا فعالیت می کند . تمامی اطلاعات مربوط به دیتاشیت قطعات و توضیحات تفصیلی نیز به منظور رفاه مشتریان در آن درج گردیده است.

آدرس: تهران،خ جمهوری، بعد از پل حافظ، نرسیده به خ ۳۰ تیر،جنب بانک صادرات،پ۶۰۰

تلفن: ۶۶۷۵۰۸۳۸-۶۶۷۵۰۸۳۹

تلفکس:۷۰۴۳۱۶ ۶۶

تلگرام: @kalayelectronicshop

www.kalaelec.com

info@kalaelec.com